20 серп. 2021

З днем народження, Україно!

Святково та урочисто пройшло свято в нашому закладі до дня незалежності України. Вихованці дошкільного закладу разом з вихователями та музичним керівником підготували незабутнє свято, на якому прославляли нашу державу у віршах, оспівували її у піснях,змальовали чарівну красу у танцях. Кожна дитина відчула себе патріотом своєї держави. Свято було радісним, цікавим, з глибоким відчуття патріотизму до рідної Батьківщини. Педагоги нашого закладу виховують у дітей патріотичні почуття до своєї країни, до свого народу, його культури, до рідної землі, до символів України: прапора, герба та гімну, до національного вбрання. Нехай це свято додасть нам усім сил і творчих здобутків, в ім'я процвітання нашої незалежної Батьківщини.
22 черв. 2021

Швидкий поїзд "Дитинство мчить в Країну знань"

От і настав той день, якого чекали ми всі - і дорослі, і діти. Випускний у дитячому садочку - перший крок дитини у доросле життя.Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей - усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. Під урочисту музику діти входять до святкової зали. І ось перші звуки прощального вальсу. Дошкільнята були нагороджені грамотами випускника закладу дошкільної освіти та отримали подарунки. Свято минуло швидко, а попереду у випускників, та їхніх батьків відповідальний період - підготовка до школи. Успіхів вам, дітки!
1 черв. 2021

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. З нагоди святкування цього дня в Крайниківському ЗДО пройшов тематичний день під гаслом "Чарівна країна Дитинства". Педагоги ЗДО організували для дітей веселе свято. Дошкільнята пригадали свої права та обовязки, завзято танцювали, співали, створили святкову композицію "Долоньки щастя"
20 трав. 2021

День вишиванки в нашому садочку

Сьогодні працівники та вихованці Крайниківського ЗДО одягнули свої найкращі вишиванки, щоб долучитися до святкування Всесвітнього дня вишиванки. У цей деньпедагоги нашого закладу провели тематичні бесіди та заняття з дітьми про традиційний одяг нашого народу. Діти старшої групи за допомогою малювання створили свої гарні вишиваночки.
28 квіт. 2021

Український віночок

Мета заняття: збагатити знання дітей про назви квітів, що складають укра нський віночок. Дати знання про значення віночка в житті українського народу. Виховувати патріотичні почуття та інтерес до народних оберегів.
29 груд. 2020

Новий рік

Новий рік - одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнісіньких Діда Мороза і Снігуроньку. веселих казкових героїв, а головне - особливу неповторну атмосферу чарівної казки.
19 груд. 2020

Святий Миколай завітав до нас

День Святого Миколая - найулюбленіше свято дітлахів. Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослим іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити ущось незвичайно чарівне. Це свято - прекрасний шанс упустити в свій дім казку і насолоджуватися нею разом з дітьми. Така казка завітала і в Крайниківський заклад дошкільної освіти. Діти у віршах та пісняхпопрохали у Святого Миколаяздоровя для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини. На кінець свята малята отримали солодкі подарунки.
22 жовт. 2020

Осінній ярмарок

Веселий осінній ярмарок закликав Осінь на гостини до нашої великої родини!
7 лип. 2017

Прощавай, садок дитячий