Заняття

Конспект заняття з фізкультури

Конспект   заняття  з фізкультури

в старшій групі з використанням нетрадиційних методів фізкультурно-оздоровчої роботи

Тема.   Ходьба  по  гімнастичній лаві, стрибки  в  глибину .

Завдання: ходьба  між  кеглями звичайним  кроком, біг у середньому темпі ;    ходьба  на     носках, п’ятах . Виконати комплекс  загальнорозвиваючих  вправ  з  малими  м’ячами,   удосконалювати  навички  ходьби  по  гімнастичній  лаві, вміння  стрибати  в  глибину ,  м’яко      приземлятись  під  час  стрибка. Вдосконалювати  навички  бігу  і  стрибків  на  обох  ногах, розвивати  увагу  та  спритність, виховувати організованість під час гри « Зайці  та вовк».

Зміцнювати здоров’я дітей засобами нетрадиційних методів оздоровлення та інноваційних технологій.

Інвентар: по два малі  м’ячі  на кожну дитину, 4 гімнастичні лави, 4 малі обручі, атрибути до рухливої гри « Зайці та вовк», доріжка «Здоров’я» (доріжка з нашитими макетами стоп ноги з цупкої тканини, відбитки долоньок, губки; домоткана доріжка з нашитими ґудзиками різного розміру та доріжка з нашитими різнокольоровими олівцями)

Хід    заняття

1. Вступна  частина.
  • Ходьба звичайним кроком;
  • біг у середньому темпі між кеглями;
  • ходьба на  носках, на п’ятах  ( під час ходьби взяти малі  м’ячі );
  • перешикування в три   колони.

Комплекс  зогальнорозвиваючих вправ з малими  м’ячами .

1. В.п.: ногди на ширині плечей, руки з м’ячами внизу. Підняти руки через сторони вгору, подивитись на м’яч , повернутись у в.п. (6-8 разів).
  2. В.п.: те саме. Нахили вправо, вперед; в.п.; те само ліворуч (6-8 разів).
  3. В.п.: о.с. Підняти праву руку вперед; підняти ліву руку вперед (6-8 разів)
  4. В.п.: п’ятки  разом, носки- нарізно; напівприсісти руки з м’ячами  вперед, одночасно плеснути м’яч  об м’яч . ( 6-8 разів)
  5. В.п.: сидячі на підлозі ноги розставлені; руки з м’ячами  ззаді  себе;                                 в.п.  нахилитись вперед, доторкнутись м’ячами  носків ніг.(6-8 разів) В.п.
  6. В.п.: ноги разом, руки з м’ячами  на плечах; стрибки на обох ногах (10-12 разів)
  7. Вправа на дихання.
  1. Основна частина.

Ходьба по гімнастичній лаві, руки  в сторони, стрибки в глибину; стрибки з   обруча в обруч, під час стрибка в глибину стежити, щоб діти м’яко  приземлялись. Виконати 3-4 підходи.

Рухлива гра « Зайці та вовк»

1. Заключна  частина.

Ходьба у повільному темпі з рухами рук вгору, вниз. Ходьба по доріжці «Здоров’я».

Під час фізкультурно-оздоровчої роботи в днз  використовуються нетрадиційні форми фізичного виховання. Під час виконання таких вправ розвиваються м’язи стоп, покращується кровообіг в організмі дітей, удосконалюється рівновага.