Крайниківський заклад дошкільної освіти (ясла-сад)

Хустської міської ради

"Наш садочок - велика країна,

А серце країни - маленька дитина"

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Жовтень – 1983 році – реконструкція з школи в дитячий садок.
Керівником  дитячого садка була Ханат Ганна Йосипівна.
З 1986 р – призначена завідуючої дитячим садком – Фулитка  Терезія Василівна.
В 1994 році 1 листопада керівник закладу – Кемінь Ангеліна Михайлівна.
Капітальний ремонт дошкільного закладу був з 2007 року по 2009 рік.
19 серпня 2009 року було відкриття садка після капітального ремонту.

20 серп. 2021
З днем народження, Україно!
Святково та урочисто пройшло свято в нашому закладі до дня незалежності України. Вихованці дошкільного закладу разом з вихователями та музичним керівником підготували незабутнє свято, на якому прославляли нашу державу у віршах, оспівували її у піснях,змальовали чарівну красу у танцях. Кожна дитина відчула себе патріотом своєї держави. Свято було радісним, цікавим, з глибоким відчуття патріотизму до рідної Батьківщини. Педагоги нашого закладу виховують у дітей патріотичні почуття до своєї країни, до свого народу, його культури, до рідної землі, до символів України: прапора, герба та гімну, до національного вбрання. Нехай це свято додасть нам усім сил і творчих здобутків, в ім'я процвітання нашої незалежної Батьківщини.
1 черв. 2021
1 червня - Міжнародний день захисту дітей
Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. З нагоди святкування цього дня в Крайниківському ЗДО пройшов тематичний день під гаслом "Чарівна країна Дитинства". Педагоги ЗДО організували для дітей веселе свято. Дошкільнята пригадали свої права та обовязки, завзято танцювали, співали, створили святкову композицію "Долоньки щастя"
7 лип. 2017