Виховна робота

У дошкільному закладі сформовано цілісний освітній простір, в якому дітям дошкільного віку надають якісні освітні послуги, які надаються відповідно до Базової програми розвитку дитини дошкільного віку “ Українське дошкілля.” з метою реалізації Базового компоненту дошкільної освіти.

У планах забеспечується принцип поступовості, систематичності, доступності та диференціації.

При проведенні занять використовується індивідуальна, групова та фронтальна форми організації. Навчальна та виховна робота з дітьми проводиться на належному рівні.

В групах проводяться заходи по створенню розвивального ігрового середовища.

В закладі створено оптимальний режим роботи для дітей ранньго віку. Розвивальне середовище підпорядковується інтересам дітей, забеспечуються умови для різних видів діяльності, самореалізації та саморозвитку дошкільників відповідно до державної програми розвитку та виховання дітей ранньго віку “ Українське дошкілля”.

З метою якісного проведення режимних процесів оптимально розподіляються обов`язки між вихователем та помічником вихователя.

Проводиться аналіз основних показників компетентності. Показники рівня засвоєння програм відображаються в діаграмах.