Завідувач Крайниківським ДНЗ

Освіта вища, закінчила в 2015 році Дрогобицький державний педагогічний університет за спеціальністю дошкільне виховання, 1992 році Кузнецьке педучилище за спеціальністю вихователь дошкільного закладу.
Педагогічний стаж 24 років.
Нагороджена грамотою обласної ради .
Години прийому:

8.00 – 12.00
П’ятниця
15.00 – 17.30

_____________________________________________________________________________________________________

ВИХОВАТЕЛІ Крайниківського ДНЗ

Методична робота

Освіта середня спеціальна, закінчила в 1978 році Мукачівьке педучилище за спеціальністю вихователь дошкільного закладу.
Педагогічний стаж 34 років.

Логіко-математичний розвиток дошкільнят.
Кредо
До кожної дитини ключ знайти у праці результат хороший мати , упевнено і творчо до мети іти: з любовю  серце дітям віддавати.

етодична робота

Освіта вища, закінчила в 2008 році Дрогобицький державний педагогічний університет за спеціальністю початкова освіта. Спеціаліст ІІ категорії.
Педагогічний стаж 18 років.
Проблемне питання

Розвиток пізнавальної діяльності дошкільнят.
Кредо
Вміння знаходити здібних та обдарованих дітей - талант, вміння їх впроваджувати мистецтво, але найважливіше до дитини.

Методична робота

Освіта вища, закінчила в 2010 році Дрогобицький державний педагогічний університет за спеціальністю початкова освіта. З 2014 року навчається в Дрогобицькому ДУП за спеціальністю дошкільне виховання.
Педагогічний стаж 10 років.
Проблемне питання

Вплив розвитку дрібної моторики на формування мовлення дітей дошкільного віку.
Кредо
Дитина  - це не чаша, яку треба заповнити, а факел, який треба запалити.

етодична робота

Освіта вища, закінчила в 2012 році Мукачівський державний університет за спеціальністю дошкільна освіта .
Педагогічний стаж 2 років.
Проблемне питання

Гра - првідна діяльність дітей дошкільного віку.
Кредо
Найкращий спосіб - зробити дітей хорошими - зробити їх щасливими.

етодична робота

Освіта вища, закінчила в 2010 році УжНУ за спеціальністю біологія та хімія. Навчається у Рівненському дердавному університеті за спеціальністю дошкільна освіта.
Педагогічний стаж  1 років.
Проблемне питання

Розвиток сенсорних здібностей дітей раннього віку в різних видах діяльності.
Кредо
Десь в найпотаємнішому куточку сеця кожного дияти є своя струна, вона звучить на свій лад, і щоб серце відгукнулося на моє слово, потрібно правильно налаштуватися на тон цієї струни.

етодична робота

Навчається в Мукачівському державному університеті за спеціальністю дошкільне виховання.
Педагогічний стаж 1 років.
Проблемне питання

Використання нових форм і методів по фізичному вихованню дітей раннього віку.
Кредо
Вихователь, будь сонцем, що випромінює людське тепло і будь благодатним грунтом для розвитку людських почуттів, сій знання не лише в памяті і свідомості дітей, а й передусім у їхніх думках. серцях.

____________________________________________________________

Музичний керівник

етодична робота

Освіта вища, закінчила в 2014 році Європейський університет за спеціальністю менеджменту організації і адміністрування . Навчається в Дрогобицькому ДУ за спеціальністю етика та естетика.
Педагогічний стаж 5 років.
Проблемне питання

проблеми музично - естетичного виховання в дошкільній освіті.
Кредо

Керівник гуртка (англійська мова)

Освіта вища, закінчила в 2014 році Мукачівський державний університет за спеціальністю мова і література (англійська).
Педагогічний стаж 0 років.

Проблемне питання

Сприяти повноцінному, своєчасному розвитку дитини, збагаченню її інтелектуальної, вольової, емоційної та соціальної сфер у процесі оволодіння основами іншомовного спілкування.

Кредо

«Те, для чого відкрите серце, не може скласти таємниці для розуму»

Л. Фейєрбах